natura park
444 68 15
PROJEMİZ / Proje Bilgileri
Binko Yapı ve Sami Güler Yapı ortaklığında yapımına başlanan Natura Park, Konya’nın Selçuklu bölgesinde 109.258 m2 bir alanda yükseliyor. %80’i yeşil olan projede, 2+1’den 6+1’e kadar 25 farklı tipte 715 daire ve 37 mağaza yer alacak.
 
25 yıllık tecrübeleriyle çok sayıda nitelikli ve estetik projeye imza atmış, kalitenin ve güvenin tanımı olan Konya’nın seçkin firmalarından Binko Yapı ve Sami Güler Yapı ortaklığında, şehre değer katacak yeni bir yaşam yükseliyor. Selçuklu ilçesinin her geçen gün daha da gelişen ve prim yapan bölgesi Yazır’da yer alacak olan Natura Park, 109.258 m2 bir alanda toplam 238.500 m2 inşaat alanından oluşuyor. 2+1’den 6+1’e kadar 25 farklı tipte toplam 715 dairenin yer alacağı projede, 12.500 m2 alana sahip 37 mağaza da bulunuyor. Şehir merkezinin yakınında ve ulaşım ağlarının kesişme noktasında yer alan proje, aynı zamanda tramvaya da yürüme mesafesinde konumlanmakta. Aralık 2014 tarihinde yapımına başlanan projenin Haziran 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.
 
“Doğa içinde yaşam” felsefesiyle yola çıkılan Natura Park’ta yaklaşık 87.000 m2 yeşil alan bulunuyor. Sağlıklı yaşam merkezi içinde yer alacak bay ve bayanlara özel 2 adet yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonları, sauna, Türk hamamı ve buhar odasının yanı sıra, açık alanda yer alacak olan futbol sahaları, basketbol sahaları, tenis kortları, egzersiz alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş ile bisiklet yollarıyla, şehrin stresinden uzak, sağlık ve huzur dolu bir yaşamın temelleri atılıyor.
 
Her zevke ve ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan, çevreye duyarlı olmasının yanında, teknolojiyle donatılmış, yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle inşa edilen dairelerde konfor ve estetik bir arada olacak. Akıllı ev sisteminin kullanılacağı projede, ankastre mutfak, termostat panelli yerden ısıtma, merkezi ısınma ve sıcak su sistemi, yüksek kaliteli ısı ve ses yalıtımı, elektrikli panjur sistemi ve klima altyapısı sayesinde yaşam konforu ön planda olacak. Ayrıca, daire içi kullanımı da kapsayacak şekilde tasarlanan tam beslemeli jeneratör sistemi ve her daire için en az bir adet kapalı otoparkın da bulunacağı projede, 7/24 güvenlik ve kapalı devre kamera sistemiyle daire sakinleri hep güvende olacak.
 
Copyright © Naturapark - 2015 Consept by masske