natura park
444 68 15
Anasayfa / HAKKIMIZDA
 
 1990’da faaliyetine başlayan Binko Yapı, inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörlerinde 25 yıllık deneyime sahiptir. Birikiminin yanında, yenilikleri sürekli takip eden profesyonel kadrosu; kalite ve estetik odaklı yaklaşımıyla Konya’nın ve ülkemizin seçkin yapı firmalarından biridir.
 
2000’lerin başından itibaren tamamladığı Barışkent Sitesi, Damlaköy Konutları, Çamkoru Evleri, Özel Medline Konya Hastanesi, Lale Park Evleri, Akasya Park ve devam eden Natura Park projeleri ile Konya’da sektörünün yenilikçi, saygın ve güvenilir firması haline gelmiştir.
 
Binko Yapı devam eden ve tamamladığı tüm projelerde, üstün kalite ve estetik duyarlılığı; deneyimli, yetenekli iş gücü ve müşteri beklentileriyle buluşturarak seçkin, üst düzey yaşam alanları oluşturmuştur. Doğaya ve insani değerlere saygıyı temel iş prensibi ve sosyal sorumluluğu olarak kabul eden Binko Yapı; ürettiği tüm yaşam alanlarının doğanın içinde, çevreye ve insan doğasına zarar vermeyecek nitelikte olması konusunda azami hassasiyet göstermektedir.
 
Resmi ve özel, tüm sosyal çevresiyle karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmayı, sektörüyle ilgili yasal mevzuata ve iş etiklerine uymayı taahhüt etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde; tüm iş süreçlerini, tüketiciler, tedarikçiler ve çalışanlarının mutluluğunu maksimize etmek üzerine kurgulamaktadır.
 
Copyright © Naturapark - 2015 Consept by masske